***

Pasje, fascynacje, inspiracje, wariacje. Radosna twórczość.

Wszystko, co moja głowa wymyśli, a dłonie stworzą.

***

wtorek, 21 czerwca 2011

różana wymianka u Moteczka

Pora na podsumowania. Na początek -dziękuję za kolejną świetnie zorganizowaną zabawę, pani Mario. Jest Pani niezrównana. Czekam na kolejne!

Przede mną stanęło nie-lada-wyzwanie, bo przyszło mi przygotować paczkę dla Wiankowej, a jak wiadomo, robi takie biżuteryjne cuda, że posłanie jej biżuterii wykluczyłam. Stworzyłam więc zeszyto-notes, pudełeczko-scrapuszko z garścią przydasiów w środku, dołożyłam zrobione wcześniej różyczkowe magnesy, koronki, słodkości, herbatki i różaną saszetkę zapachową.

Dla mnie bogactwo prezentów przygotowała Mika78. Dostałam pracochłonną karczochową różę i cudne szydełkowe podkładki - moją nową miłość. Do tego różne pyszności (była też czekolada, ale zżarłam zanim zrobiłam zdjęcie), kadzidełka, tasiemki i kwiatki. Ciągle mi się twarz do tego cieszy. Dziękuję jeszcze raz, Dominiko!

11 komentarzy:

 1. Wspaniałe prezenty przygotowałaś.Od Dominiki dostałaś przepiękne podkładki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty, a ten notes, który zrobiłaś jest przecudowny:) Ach, cudowny to najczęściej używany wyraz w moim słowniku dzisiejszego dnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne podarki:)wzór na notesie booooski!!!a podkładeczki z pewnoscią dotrzymają towarzystwa przy popołudniowej herbatce:)jak miło...

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnieszko ciesze się że jesteś zadowolona,pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy upominek przygotowałaś, niezły pomysł z pudełeczkiem skarpuszkiem, prezenciki dla Ciebie też śliczne. Pozdrawiam - Mangosia

  OdpowiedzUsuń
 6. Juz nie wiem ile blogów z wymianka Moteczka odwiedziłam i spotykam same zadowolone osoby.
  Świetne prezenty;-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. W różanych podkładkach zakochałam się już na blogu Dominiki, a teraz na dodatek zakochałam się w tych magnesikach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Agnieszko otrzymałaś prześliczny prezent - Mika spisała się na medal; szkoda, że Jej wymiankowa połówka aż tak bardzo zawiodła.
  Prześliczny prezent przygotowałaś dla Karoliny, wiem, że nie stanęłaś przed nie lada wyzwaniem, ale poradziłaś sobie doskonale.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Każde dobre słowo wnosi radość w to, co robię.
Dziękuję.